:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia w rejonie TatryMnich
ourO80Ros
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

TatryMnichKant Klasyczny VI- OS 2023-07-02Pyza/ Mania
Tego dnia po dwudniowej zlewie, wszystkie wyciągi pod półkami były mokre. Odpuszczając główny cel postanowiłem zrobić jakieś nowe metry na Mnichu i padło na Kant klasyczny. Wilgotne rysy i zupełnie mokry 3 wyciąg sprawiły, że nie była to najprzyjemniejsza wspinaczka, ale na przejście klasyczne starczyło zapału. Zacięcie Mierzejewskich- super, najładniejsza część drogi.

TatryMnichRobakiewicz III TRAD 2023-02-17Sergiusz, Seba, Kamil
Miało być trochę bardziej wspinaczkowo niż tylko Przez Płytę. Jednak osypujący się cukrowaty śnieg zapewnił bardzo porządną dawkę wrażeń podczas czujnego skradania się zacięciem i płytą w rakach na tarcie. Moja pierwsza (wspinaczkowa) zimowa droga w Tatrach Prowadziłem całość.

TatryMnichOrłowski war. Zacięciem Mogilnickiego VI- TRAD 2022-07-24Sergiusz i Bacha
Po całonocnych opadach pierwsze 2 wyciągi na mokro w oparach mgły potem się rozpogodziło i zaczęło podsychać ale w rysach ciągle mokro. Przerysa w wariancie bardzo ciekawa ale przez wilgoć trochę getra falowała przed wyjściem. Na szczyt Klasyczną. Prowadziłem całość drogi bo dla Baśki to było pierwsze wspinanie w Tatrach.

TatryMnichSeven Up VII OS 2021-08-14Ewa Sz, Grzegorz M, igor
Kombinacja dróg: Zacięcie Biela, Rysa Hobrzańskiego i Zacięciecie Kosińskiego , dołożyliśmy jeszcze jeden wyciąg Komin Owsików, który poprowadził nas na szczyt Mnicha. Bardzo fajne wspinanie, ciągowe z bardzo dobrą asekuracją, komin okazał się bardzo trudny dobrze, że Grzegorz prowadził bo ja bym nie dał rady, Polecam!


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię