:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia drogi Landrynkowa miłość
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

MirówLandrynkowa miłość VI.3+/4 PP 2020-06-27igor
Kris mówił, że to piękna droga i wcale się nie mylił, bardzo fajne ruchy po dobrych chwytach, zrobione w trzeciej próbie, droga do polecenia!

MirówLandrynkowa miłość VI.3+/4 PP 2018-10-11ManiekFjederow
Ryski, kliny w hakodziurach i końcowy bald składają się w piękną całość. Droga bardzo ładna. Zdecydowanie polecam! 2pr.

MirówLandrynkowa Miłość VI.3+/4 RP 2014-07-27payek
Kilka lat temu wstawiałem się w tą drogę ale po pierwszej wpince okazało się, że hakodziury są zalane i odpuściłem. Tym razem dziury były zdecydowanie mniej mokre i pocisnolem do topu w pierwszej próbie. Osobiście wiem, że ta próba z przed około pięciu lat nic mi nie pomogła teraz, bo pierwsze 3 metry są łatwe i nic z tego nie pamiętałem, poprosiłem też na dole ludzi aby mi nie podpowiadali i tak naprawdę drogę tą zrobiłem bez znajomości. Natomiast w kajecie ze względów formalnych wstawiam RP. Uwaga, dalsza część komentarza może zepsuć OS. Bardzo fajne wspinanie, dół przeszedłem szybko i bez problemowo, natomiast bardzo zaskoczył mnie bald na górze, nie mogłem sięgnąć do dobrego chwytu i wyszedłem na małych krawądach z wywaleniem nóg w powietrze, utrzymałem to chyba tylko siłą woli i ostremu dopingowi z dolu:) Bardzo ładna droga - polecam! Tego dnia zrobiłem jeszcze sajtem Pierwszy Raz, ładne wiosłowanie, łatwe w swojej wycenie.

MirówLandrynkowa Miłość VI.3+/4 PP 2014-07-22czyzyk
Polecam szczególnie licznym fanom klinowania paluchów.

MirówLandrynkowa Miłość VI.3+ PP 2012-05-27Wojak
Kluczowe pierwsze 8m po dobrych ale śliskich hakodziurach, 3pr. Łatwa na FL. Przejście w fatalnym stylu, aż dziw, ze jakoś się doczołgałem do stanu.


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię