:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia w rejonie Tatry, Kopa Spadowa
ourO80Ros
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Tatry, Kopa SpadowaBastion VII- OS 2019-07-04Klenio, Świe(rz)y
Kilka zgniłków, solidna dróżka.

Tatry, Kopa SpadowaSkłodowski VI- OS 2016-09-04Paweł Kopeć i Ania
Drogę rozpoczęliśmy pierwszym wyciągiem Pachniesz Brzoskwinią, rezygnując z łatwego, oryginalnego startu Skłodowskim. Dalej łatwy trójkowy, a następnie kluczowy wyciąg drogi - ok. 25 m pięknego wspinania w płycie dość gęsto usianej hakami. Następnie przyjemny trawersik i eleganckie zacięcie wymagajace własnej asekuracji. Podzieliliśmy je na dwa wyciągi, używając po drodze stanowiska z dwóch stałych haków. Po zacięciu wyjście łatwym terenem do stanu zjazdowego. Rozkład w prowadzeniu 5:2 dla mnie. Naprawdę ładna, lita droga.

Tatry, Kopa SpadowaPachniesz Brzoskwinią VII- OS 2016-08-27Sylwia i dr
Sylwia otworzyła wynik prowadząc elegancko 1. trudny wyciąg; mnie udało się go utrzymać robiąc 2.; te siódemki minus zdecydowanie trudniejsze niż ta z 1. wyciągu Matrixa na zach. Kościelca;

Tatry, Kopa SpadowaPachniesz Brzoskwinią VII- OS 2010-09-22Karol i payek
Kopa Spadowa oferuje efektowną i litą ścianę, zaledwie godzinę od schronu, także jest ciekawym celem na niepewna pogodę i krótki dzień. Zaś sama „Brzoskwinka” to ładna i trudna w swojej wycenie droga. Kluczowe wyciągi są w pełni ubezpieczone spitami, stanowiska też ze spitów i pętli, przygotowane pod linie zjazdową. Za nami drogę sukcesywnie robił zespół w składzie Leszek, Wałek i Bartek.


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię