:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia użytkownika Ania i Kasia
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

TatryLodowa KopaCesta k slnku V OS 2021-08-15Ania i Kasia
Fajna, tatrzańska wyrypa, mająca początek w korku na Zakopiance. Potem dłuuugie podejście (bez korzystania z kolejki na Hrebienok;)) i biwak pod gwiazdami przy Lodowym Stawku. 7 wyciągów w na ogół litej skale, w pięknej ścianie i równie pięknym otoczeniu, przy pomrukach, niedoszłej na szczęście, burzy. Po skończeniu drogi rozwiązałyśmy się, co kosztowało nas przejście granią do żlebu opadającego ku Lodowej Przełęczy z duszą na ramieniu. Ostatnie kroki niekończącego się zejścia do auta w Starym Smokovu były robione przez nas już na automacie, wyłącznie siłą woli :)

Tatry Mały Lodowy SzczytDroga Motyki V OS 2020-09-13Ania i Kasia
Piękna, lita droga biegnąca środkiem południowej ściany Małego Lodowego. Nieźle to sobie Motyka wymyślił :) Super wspinanie w głównej mierze po płytach i w zacięciach, w słońcu i przy taaakich widokach dało nam bardzo dużo frajdy i przyjemności. Pierwszą połowę drogi prowadziła Kasia, drugą ja. Końcówka łatwym terenem wyprowadziła nas na wierzchołek, z którego zeszłyśmy granią w kierunku Czerwonej Ławki.

Tatry Jaworowy SzczytFilar Kellego V OS 2020-08-01Ania i Kasia
Fajna droga z pięknymi widokami w bonusie:) Obite stanowiska przyspieszają robotę. Na każdym z wyciągów znajdują się 2-3 ringi, od siebie dokładałyśmy raczej niewiele. Wyciągi są długie, miejscami dość krucho, a ostatni prowadzi w efektownej lufie. Po skończeniu drogi pięcioma zjazdami wróciłyśmy do podstawy ściany. Było super :)

Tatry, Zamarła TurniaLewi Wrześniacy IV OS 2019-09-29Ania i Kasia
Razem z siostrą wybrałyśmy się na Zamarłą Turnię. To był jej pierwszy wspin w Tatrach, wyszło całkiem fajnie. Poprowadziłam całość, Kaśka szła na drugiego. Największe trudności to okropne zimno i wiatr, od których grabiały palce i odechciewało się żyć...:)


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię