:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Kielecczyzna ::
Przejścia użytkownika Pimpuś Sadełko
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

StokówkaOsep VI.1+ RP 2024-06-20Pimpuś Sadełko
Zdecydowanie VI.1+ - bez dobrego zacyku bardzo siłowa i bułująca + zaskakująco zdzierająca skórę. Dla niskich dodatkowo wymagająca - nawet start trzeba trochę rozpracować, a pod czwartą wpinką zdecydowanie mniej opcji, żeby zrobić to szybciej niż później (bardzo syty locik do pierwszej wpinki). Góra niby łatwa, ale wciąż czujna. Ostatecznie fajne ruchy, z rozpracowaną sekwencją bardzo satysfakcjonująca. Bez kantu.

ZelejowaNo pain VI.1 PP 2024-06-05Pimpuś Sadełko
Fajna droga wśród krzonu, na OS niekoniecznie oczywista. Zachęcający mix dobrych i nawet dobrych chwytów. Łatwy start, potem lekka przewieszka, crux w połowie i krowi teren do stanu. Dużo dostępnych patentów w zależności od zasięgu. Dla wyższych 3 ruchy i po robocie, dla niższych trochę zabawy. Długo schnie po deszczu.

StokówkaŻycie we mgle VI+ RP 2024-04-11Pimpuś Sadełko
Fajny crux - jest z czego wybierać, różne patenty dla małych i dużych. Podchwyty trochę ostre. Na OS trochę nie widać chwytów.

WykieńSposób na owsiki VI.1 PP 2023-10-07Pimpuś Sadełko
...to dupka blisko ściany. Po pierwszej wpince już lajtowo.

StokówkaMotyla noga VI.1+ PP 2023-10-01Pimpuś Sadełko
Cudownie poetycka i jednocześnie trafna nazwa drogi. Można sobie polatać, szczególnie za trzecią wpinką. Konieczna czujność przy wrzucaniu lewej nogi na stopień - kolano pod liną (!). W przeciwnym wypadku gwarantowane mocne wrażenia i kaskaderskie loty na główkę, bynajmniej nie jak motyl. Dostępne alternatywne patenty dla niskich. Miodzio

StokówkaKonie idą na lewo VI.1 PP 2023-07-29Pimpuś Sadełko
I kucyki przedreptały na lewo. Na początku sezonu, z moim podejściem "zesraj się a nie daj się" prawie skasowała mi nieprzyzwyczajone palce; 4 miesiące później weszła całkiem gładko. Dla małych fajne, lekko akrobatyczne patenty, dla wysokich DUŻO łatwiej. Przyjemna, bo za bardzo nie zabiera dupki :)

StokówkaBułka z masłem VI+ PP 2023-07-19Pimpuś Sadełko
W moim wykonaniu to była bułka z kaszanką, za każdym razem. A taka fajna droga... Klameczki, krawądki, podchwyty, opcja reścika po drodze, piętka, skrętka, okapik, mini-habdyż dla małych, po cruxie dojście do stanu na relaksie... No wszystko, żeby się dobrze bawić. Jak już zrobione w ciągu, to teraz będzie chodzone dla zabawy. Daję ***

StokówkaPoznańskie dziewczęta VI+ PP 2023-07-14Pimpuś Sadełko
Start dla małych nie taki znowu oczywisty, potem trochę szukania stopni, bardzo przyjemny reścik i pyk do góry. Gdyby nie pierwsza wstawka na dożynki, która skończyła się poniżej pierwszej wpinki to byłby fleszyk.

StokówkaAtak wiewiórek VI+ FLASH 2023-07-06Pimpuś Sadełko

StokówkaMłoda krew VI FLASH 2023-07-06Pimpuś Sadełko

StokówkaElwlis VI PP 2023-05-04Pimpuś Sadełko


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię