:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Kielecczyzna ::
Przejścia użytkownika Klenio
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

WykieńDzień Matki VI.3+ PP 2022-05-26Klenio
Wariant prostujący do rysy. Pierwsza i druga wpinka za blisko rysy - rozmiękcza zasady ochrony rys. Ruchy na wariancie radosne, ale nie warte zapamiętania.

Tumlin Kompresor road VI.5+ PP 2020-08-15Klenio
Bulderowy crux w prawie absolutnym pionie - perełka. Pozwalam sobie przelicytować autora aż o 1,5 stopnia...W moim odczuciu najtrudniejszy obecnie wariant w Tumlinie. Patent Hermana dla mnie nie wkaszalny - noga tak wysoko mi nie sięga, i na pewno się z tego konta nie prostuje, krzyżowałem więc... daaaleko. Droga zajęła mi szmat czasu bo aż 7 wyjazdów. Dziękuję cierpliwemu Świerzemu, no i Griszy oczywiście ;) kantowanie + kompresor będzie hoho...

CiosowaVII.1 VI.5+ TRAD 2020-05-27Klenio
Najładniejszy korner Kielecczyzny - odhaczony. " Dzień świstaka"potem "Melancholia" teraz "VII.1" . Z czystym sumieniem polecam kolegom, którzy z "własną" stoją w afroncie "Dzień świstaka". Droga jest unikatowa i do tego "bezpieczna" - malina.

TumlinKantowanie VI.5 PP 2020-05-16Klenio
Bardzo ciekawe ruchy. Początek sezonu więc ciężko rzetelnie wypowiadać się odnośnie trudności. Wydaje mi się, że może być ciut mniej. Zobaczymy z czasem.

WykieńNonsens Trad VI.2 RP 2011-06-13Klenio
Droga startuje z kominka znajdującego się na lewo od gagatki (Parszywe zacięcie). Pierwsze ruchy na filarku w prawo skos przez płytę do pierwszej płetwy, (tu pierwsze przeloty) dalej płytką do następnej płetwy a stamtąd w kierunku kancika wyjściowego z gagatki. Ruchy ciekawe, ale mimo że droga rozwiązuje kawałek nie ruszonej ściany (w topo wykienia projekt nr 6) to wydaje się "na siłę wciśnięta" stąd i nazwa. Pierwszą próby na projekcie miałem jakieś 5-6 lat temu (PP) ale psychy brakło a i "bezsens idei" nie zachęcał ;-)

StokówkaŻebra Urbana VI.4+ RP 2009-04-23Klenio
Bardzo fajne bulderowe ruchy. VI.5 raczej nie ma

StokówkaMordobij VI.3+ RP 2009-04-23Klenio
w tym sezonie co prawda nie robiłem nic na przewieszce, żeby mieć świeże porównanie. Ale ta droga wydaje mi się dużo łatwiejsza od Drajciulingu. Dlatego VI.3+

StokówkaWierzący ale mocno błądzący VI.3 RP 2009-04-21Klenio
ciekawe przejście przez okapik


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię