:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia drogi Wielkie Zacięcie
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Tatry Kieżmarski SzczytWielkie Zacięcie VI+ OS 2020-08-01Pyza/ Stahu
Jedna z bardziej kultowych dróg w Tatrach kusiła od dawna. Wreszcie przyszedł na nią czas. Do rampy prowadzimy 6 wyciągów, miejscami nieewidentnie orientacyjnie. Samo wielkie zacięcie dzielimy na 4 krótsze wyciągi. Wspinanie w zacięciu- super. Teren wyjściowy do szczytu na lotnej, wspin zajmuje nam 9:15 h, na prowadzeniu zmieniamy się niemal co wyciąg. Moje pierwsze takie doświadczenia na większej ścianie, polecam!

Tatry, Kieżmarski SzczytWielkie zacięcie VI+ OS 2011-09-24Wałek, Arek
Nie ma co pisać, że piękne bo wszyscy wiedzą.

Tatry, KościelecWielkie Zacięcie V RP 2011-09-11Dr.Quinn,Grześ,Goryl
W sobotę podeszliśmy pod Żebro Rzepeckich, ale mżawka i temperatura jednak zniechęciły nas do zlustrowania tej rzadko chodzonej drogi. Natomiast w niedzielę wróciło babie lato, ściana jeszcze miejscami mokra, ale warunki ogólnie były bardzo fajne. Grześ był już na tej drodze, wiec zespołowo mamy RP.

Tatry, Kieżmarski SzczytWielkie zacięcie VI RP 2011-09-05Grzegorz Adamiec, Leszek Szymański
Piękna droga, RP, bo Grzesiu przechodził ją w zeszłym roku w Pajkiem, a ja dolne wyciągi znałem z próby 2 lata temu. Moim zdaniem jedna z najpiękniejszych dróg w Tatrach, jakie robiłem, jak nie najpiękniejsza. Dużą ściana, masa wspinania, komfortowa asekuracja, lito, malina. Wycena VI jak nie VI+.


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię