:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia drogi Prostowanie wariantów
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

SzczytnikProstowanie wariantów VI.2+/3 PP 2024-05-04czyzyk
Bardzo fajne, jedno trudne wstawienie nogi na starcie i piękne wspinanie do stanu. Niestety nie było czasu na wspinanie, zdążyłem jeszcze zrobić Czystą formalność VI.2+ flash.

RzędkowiceProstowanie wariantów VI.3+/4 PP 2017-09-29Małgośka
Taki produkt, że nawet na tygodniu można zanucić "Psalm stojących w kolejce" K. Prońko Z powodu, jak to przystało na dobrą polską jesień, palącego słońca trzeba było schować się w lesie, więc udało się zrobić "Kant flaszki" VI.1 RP i "Świnie która zna karate" VI.2 PP

RzędkowiceProstowanie Wariantów VI.3+ PP 2010-10-10Wojak
W końcu... Nigdy tyle czasu nie poświeciłem na zrobienie jednej drogi(<10 pr). Po paru wstawkach ścieżka urosła do rangi obsesji. Po przejściu już dolnych trudności kretyńsko 2 razy spadałem robiąc ostatnią wpinkę :( Na ostatnim wyjeździe w sezonie w końcu wszystko zagrało, mimo że byłem w średniej dyspozycji i droga przeraźliwie mnie szmaciła to doping Magdy zmobilizował mnie do dalszego napierania, aż się znalazłem pod zjazdówką :)) Wielkie dzięki Ci jeszcze raz w tej kwestii! Podziekowania naleza sie tez Krisowi, ktory mnie mobilizowal zeby sie przystawiac, mimo ze bylem juz totalnie zrezygnowany po tylu niudanych probach na drodze! Padła jeszcze Magnezjówka .2+ 1pr RP (teren do 2giej wpinki robiłem już przy okazji Prostowania Horyzontów, ale i tak musiałem patentować od nowa), Dorotko wymyśli mi nazwę .2+? OS: mocna droga (trudna jak na wycenę, w porównaniu do innych ścieżek .2+ na Lechworze) po ultra małych piźdżiakach, o nieoczywistym przebiegu - stad moje wątpliwości, bo komisji weryfikacyjnej niestety nie było ;( Izba wytrzeźwień .1+ OS (jeden ruch z głębokiego faka i po drodze)

Rzędkowiceprostowanie wariantów VI.3+ OS 2010-05-10kuba
bardzo ładna ciągowa linia. dobra na osa


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię