:: Menu ::
:: Sponsorzy ::


Park Linowy Kielce

:: Partnerzy ::


9a

DynamikE-Pamir
Go-SportSportPower

SpeedMed

:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


Klubowe kursy wspinaczkowe 2017

Świętokrzyski Klub Alpinistyczny zaprasza wszystkich zainteresowanych na dwuetapowy kurs wspinaczki sportowej. Kurs jest skierowany do osób, które chcą rozpocząć przygodę ze wspinaczką pod okiem doŚwiadczonych instruktorów, w życzliwej klubowej atmosferze.

Etap pierwszy to zajęcia teoretyczno-praktyczne, na których zgłębicie tajniki bezpiecznej wspinaczki i asekuracji, zapoznacie się ze sprzętem, węzłami i teorią treningu.

Zajęcia odbywać się będą na klubowej Ściance przy ulicy Zbożowej 4 w terminach:
  • 22 maja, godz 18:00
  • 29 maja, godz 18:00
  • 5 czerwca, godz 18:00

Etap drugi to zajęcia praktyczne w skałkach rozłożone na pięć dni: dwa weekendy (jeden w podkieleckich skałkach, drugi na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej) oraz dodatkowy dzień pod Kielcami przeznaczony na naukę autoratownictwa.

Cena kursu wynosi: dla osób niezrzeszonych 500 zł (zawiera w sobie składkę członkowską ŚKA), dla członków klubu 440 zł.

Kwota nie pokrywa kosztów dojazdu i zakwaterowania (Jura).

Wstępne zgłszenia na kurs należy przesyłać na adres: przemek.klentak@gmail.com

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 maja na klubowej Ścianie przy ulicy Zbożowej 4 o godzinie 18:00.


Zapraszamy także klubowiczów wspinających się już po drogach ubezpieczonych, a chcących poznać smak prawdziwej przygody, na klubowy kurs wspinaczki na własnej asekuracji.

Terminy zajęć teoretycznych będą pokrywać się z powyższymi z kursu wspinaczki sportowej, natomiast terminy zajęć praktycznych ustalimy na spotkaniu organizacyjnym 15 maja. Częœć praktyczna będzie trwać 7 dni: 2 dni w rejonach podkieleckich, 2 dni na Jurze i 3 dni w Sokolikach.

Cena kursu wynosi: dla osób niezrzeszonych 700 zł (zawiera w sobie składkę członkowską ŚKA), dla członków klubu 640 zł. Kwota nie pokrywa kosztów dojazdu i zakwaterowania.

Możliwe jest także zorganizowanie dla doświadczonych klubowiczów krótszego kursu z zakresu własnej asekuracji. Jeœli są wśród nas osoby, którym odpowiadałaby taka forma doszkalania, zapraszamy na spotkanie organizacyjne.

Dla zachęty odsyłamy do galerii z klubowych kursów z poprzednich lat:
Przemek "Klenio" Klentak
Od 18-02-2006 strone odwiedziło :
(C) 2004 - 2019. Herman & Zioło