:: Menu ::
:: Partnerzy ::







Nasze-Ska�y

:: Pogoda ::
Prognoza ICM COAMPS

Prognoza ICM UM

Prognoza Onet.pl

Prognoza WP.pl

:: Artykuły ::
Wyniki II edycji Gier DryToolowych "O Kaziow± Igłę" Stokówka 2005

Wyniki pań
1. Agata Gucia Michalska - (org.) ¦KA Kielce 160 pkt.
2. Dorota Ko¶ciańczuk Lublin 110 pkt.
3. Bogumiła Bu¶ka Wi¶niewska Warszawa 100 pkt.
4. Beata Zatorska Warszawa 40 pkt.
5. Renata Boguta Orłowice 40 pkt.
6. Jowita Jabłońska Lublin
7. Marta B. Warszawa
8. Anna Siemieniec Końskie

Wyniki panów
1. Paweł Bakteria Olek KW Wa-wa 535 pkt.
2. Tomasz Burdzan Burdzanowski Kotłownia Lublin 525 pkt.
3. Wojciech Kozak Katowice 515 pkt.
4. Michał Kasprowicz UKA Wa-wa 505 pkt.
5. Grze¶ Gelo Mróz Szkoła Wspinania "GoUp" Radom 495 pkt.
6. Romuald Laskowski ŁódĽ 465 pkt.
7. Marcin Krecik Tasiemski Wadowice 450 pkt.
8. Krzysztof Kaczyński O¶więcim 445 pkt.
9. Krzysiek Sadlej UKA Wa-wa 440 pkt.
10. Marcin ¦ruba Ciepielewski Kotłownia Lublin 305 pkt.
11. Marek Czyżu Czyżewski KW Wa-wa 295 pkt.
12. Jurek Juras Stefański KW K-ce/Kielce 280 pkt.
13. Rafał Burczyński UKA Warszawa 235 pkt.
14. Zbigniew Sajgon Warakomski KW Wa-wa 225 pkt.
15. Józek Gałka Kraków 190 pkt.
16. Zygmunt Stankiewicz Warszawa 165 pkt.
17. Leszek Janowski - (org.) ¦KA Kielce 160 pkt.
18. Łukasz Nowak - (org.) ¦KA Kielce 150 pkt.
19. Mateusz Równicki KW Gliwice 125 pkt.
20. Grzegorz Adamiec ¦KA Kielce 110 pkt.
21. Przemek Klenio Klentak - (org.) ¦KA Kielce 110 pkt.
22. Przemysław Sieradzan Kielce 110 pkt.
23. Paweł Fidryk UKA Wa-wa 100 pkt.
24. Michał Rajski ŁódĽ 90 pkt.
25. Michał Dziedzic UKA Wa-wa 80 pkt.
26. Michał Wojtasik Morawica 60 pkt.
27. Tomek Klamka Kraków 50 pkt.
28. Krzysztof Bartkiewicz Chęciny 50 pkt.
29. Marcin Gałus KW Wa-wa 50 pkt.
30. Paweł Prażmowski Gliwice 40 pkt.
31. Maciej Bartosik Kielce
32. Tomasz Borkowski Radowo M.
33. Jakub Borzycki Lublin
34. Karol Herman D±browski (org.) ¦KA Kielce
35. Edwin Grudzień Ostrowiec
36. Grzegorz Kempka Kielce
37. Paweł Payek Kowalski (org.) ¦KA Kielce
38. Damian Łukomski Skarżysko-Kam.
39. Piotr Michalak Konin
40. Paweł Guru Michalski (org.) ¦KA Kielce
41. Paweł dr know Olendzki (sędzia) ¦KA Kielce
42. Rafał Steffan Sopot
43. Bartosz Szumkiewicz Kielce
44. Paweł Wojtasik - (org.) ¦KA Kielce
45. Marcin Urban Leżajsk

Szczegółowe wyniki pań
Dane osobowe Klub/Miasto Droga 1 M4 (40) Droga 2 M4 (40) Droga 3 M6+ (65) Droga 4 M7 (70) Droga 5 M8+ (85) Droga 6 M6+ (65) Droga 7 M6+ (65) Droga 8 M6 (60) Droga 9 M5 (50) Suma
1 Agata Gucia Michalska KW Wa-wa OS OS OS 160
2 Dorota Ko¶ciańczuk Kotłownia Lublin OS OS 110
3 Bogumiła Bu¶ka Wi¶niewska Warszawa OS OS 100

Szczegółowe wyniki panów
Dane osobowe Klub/Miasto Droga 1 M4 (40) Droga 2 M4 (40) Droga 3 M6+ (65) Droga 4 M7 (70) Droga 5 M8+ (85) Droga 6 M6+ (65) Droga 7 M6+ (65) Droga 8 M6 (60) Droga 9 M5 (50) Suma
1 Paweł Bakteria Olek KW Wa-wa OS OS OS OS OS OS OS OS 535
2 Tomasz Burdzan Burdzanowski Kotłownia Lublin OS OS OS OS OS RP OS OS 525
3 Wojciech Kozak Katowice OS OS OS OS OS RP RP OS 515
4 Michał Kasprowicz UKA Wa-wa OS RP RP RP OS OS OS OS 505
5 Grze¶ Gelo Mróz Szkoła Wspinania „GoUp” Radom OS OS OS RP RP RP RP OS 495
6 Romuald Laskowski ŁódĽ OS OS OS OS OS OS OS 465
7 Marcin Krecik Tasiemski Wadowice OS OS RP OS OS OS OS 450
8 Krzysztof Kaczyński O¶więcim OS RP OS OS OS OS OS 445
9 Krzysiek Sadlej UKA Wa-wa OS OS OS OS OS RP OS 440
10 Marcin ¦ruba Ciepielewski Kotłownia Lublin OS OS OS OS OS 305
11 Marek Czyżu Czyżewski KW Wa-wa OS OS OS RP RP 295
12 Jurek Juras Stefański KW K-ce/Kielce OS OS OS OS 280
13 Rafał Burczyński UKA Wa-wa OS OS OS OS 235
14 Zbigniew Sajgon Warakomski KW Wa-wa OS OS RP OS 225
15 Józek Gałka Kraków OS OS RP 190
OS (czyli pierwsza próba) +10 pkt.
Wyniki drużynowe
Klub Suma
1 UKA Warszawa 1180
2 KW Warszawa 1055
3 Kotłownia Lublin & Co. 940
Od 18-02-2006 strone odwiedziło :
(C) 2004 - 2017. Herman & Zioło