:: Menu ::
:: Sponsorzy ::




Park Linowy Kielce

:: Partnerzy ::








9a

Dynamik



E-Pamir
Go-Sport



SportPower

SpeedMed

:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Artykuy ::
Wyniki II edycji Gier DryToolowych "O Kaziow Ig" Stokwka 2005

Wyniki pa
1. Agata Gucia Michalska - (org.) KA Kielce 160 pkt.
2. Dorota Kociaczuk Lublin 110 pkt.
3. Bogumia Buka Winiewska Warszawa 100 pkt.
4. Beata Zatorska Warszawa 40 pkt.
5. Renata Boguta Orowice 40 pkt.
6. Jowita Jaboska Lublin
7. Marta B. Warszawa
8. Anna Siemieniec Koskie

Wyniki panw
1. Pawe Bakteria Olek KW Wa-wa 535 pkt.
2. Tomasz Burdzan Burdzanowski Kotownia Lublin 525 pkt.
3. Wojciech Kozak Katowice 515 pkt.
4. Micha Kasprowicz UKA Wa-wa 505 pkt.
5. Grze Gelo Mrz Szkoa Wspinania "GoUp" Radom 495 pkt.
6. Romuald Laskowski d 465 pkt.
7. Marcin Krecik Tasiemski Wadowice 450 pkt.
8. Krzysztof Kaczyski Owicim 445 pkt.
9. Krzysiek Sadlej UKA Wa-wa 440 pkt.
10. Marcin ruba Ciepielewski Kotownia Lublin 305 pkt.
11. Marek Czyu Czyewski KW Wa-wa 295 pkt.
12. Jurek Juras Stefaski KW K-ce/Kielce 280 pkt.
13. Rafa Burczyski UKA Warszawa 235 pkt.
14. Zbigniew Sajgon Warakomski KW Wa-wa 225 pkt.
15. Jzek Gaka Krakw 190 pkt.
16. Zygmunt Stankiewicz Warszawa 165 pkt.
17. Leszek Janowski - (org.) KA Kielce 160 pkt.
18. ukasz Nowak - (org.) KA Kielce 150 pkt.
19. Mateusz Rwnicki KW Gliwice 125 pkt.
20. Grzegorz Adamiec KA Kielce 110 pkt.
21. Przemek Klenio Klentak - (org.) KA Kielce 110 pkt.
22. Przemysaw Sieradzan Kielce 110 pkt.
23. Pawe Fidryk UKA Wa-wa 100 pkt.
24. Micha Rajski d 90 pkt.
25. Micha Dziedzic UKA Wa-wa 80 pkt.
26. Micha Wojtasik Morawica 60 pkt.
27. Tomek Klamka Krakw 50 pkt.
28. Krzysztof Bartkiewicz Chciny 50 pkt.
29. Marcin Gaus KW Wa-wa 50 pkt.
30. Pawe Pramowski Gliwice 40 pkt.
31. Maciej Bartosik Kielce
32. Tomasz Borkowski Radowo M.
33. Jakub Borzycki Lublin
34. Karol Herman Dbrowski (org.) KA Kielce
35. Edwin Grudzie Ostrowiec
36. Grzegorz Kempka Kielce
37. Pawe Payek Kowalski (org.) KA Kielce
38. Damian ukomski Skarysko-Kam.
39. Piotr Michalak Konin
40. Pawe Guru Michalski (org.) KA Kielce
41. Pawe dr know Olendzki (sdzia) KA Kielce
42. Rafa Steffan Sopot
43. Bartosz Szumkiewicz Kielce
44. Pawe Wojtasik - (org.) KA Kielce
45. Marcin Urban Leajsk

Szczegowe wyniki pa
Dane osobowe Klub/Miasto Droga 1 M4 (40) Droga 2 M4 (40) Droga 3 M6+ (65) Droga 4 M7 (70) Droga 5 M8+ (85) Droga 6 M6+ (65) Droga 7 M6+ (65) Droga 8 M6 (60) Droga 9 M5 (50) Suma
1 Agata Gucia Michalska KW Wa-wa OS OS OS 160
2 Dorota Kociaczuk Kotownia Lublin OS OS 110
3 Bogumia Buka Winiewska Warszawa OS OS 100

Szczegowe wyniki panw
Dane osobowe Klub/Miasto Droga 1 M4 (40) Droga 2 M4 (40) Droga 3 M6+ (65) Droga 4 M7 (70) Droga 5 M8+ (85) Droga 6 M6+ (65) Droga 7 M6+ (65) Droga 8 M6 (60) Droga 9 M5 (50) Suma
1 Pawe Bakteria Olek KW Wa-wa OS OS OS OS OS OS OS OS 535
2 Tomasz Burdzan Burdzanowski Kotownia Lublin OS OS OS OS OS RP OS OS 525
3 Wojciech Kozak Katowice OS OS OS OS OS RP RP OS 515
4 Micha Kasprowicz UKA Wa-wa OS RP RP RP OS OS OS OS 505
5 Grze Gelo Mrz Szkoa Wspinania GoUp Radom OS OS OS RP RP RP RP OS 495
6 Romuald Laskowski d OS OS OS OS OS OS OS 465
7 Marcin Krecik Tasiemski Wadowice OS OS RP OS OS OS OS 450
8 Krzysztof Kaczyski Owicim OS RP OS OS OS OS OS 445
9 Krzysiek Sadlej UKA Wa-wa OS OS OS OS OS RP OS 440
10 Marcin ruba Ciepielewski Kotownia Lublin OS OS OS OS OS 305
11 Marek Czyu Czyewski KW Wa-wa OS OS OS RP RP 295
12 Jurek Juras Stefaski KW K-ce/Kielce OS OS OS OS 280
13 Rafa Burczyski UKA Wa-wa OS OS OS OS 235
14 Zbigniew Sajgon Warakomski KW Wa-wa OS OS RP OS 225
15 Jzek Gaka Krakw OS OS RP 190
OS (czyli pierwsza prba) +10 pkt.
Wyniki druynowe
Klub Suma
1 UKA Warszawa 1180
2 KW Warszawa 1055
3 Kotownia Lublin & Co. 940

(C) 2004 - 2020. Herman & Zioło, Ksawię