:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
Park Linowy Kielce

:: Partnerzy ::
9a

DynamikE-Pamir
Go-SportSportPower

SpeedMed

:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Artykuły ::
Dzień Dziecka 2008

Pierwszego czerwca 2008 roku z okazji Dnia Dziecka niespodziankę dla najmłodszych przygotował Świętokrzyski Klub Alpinistyczny wraz z Echem Dnia i Galerią Echo, organizując barwny festyn rodzinny. Całodniowa impreza odbyła się na terenie górnego parkingu Galerii.

Z naszej strony przygotowaliśmy trzy konkurencje: wieża ze skrzyń, wchodzenie po linie z węzłami i most linowy. W każdej konkurencji odbył się konkurs z nagrodami, który był komentowany ze sceny. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkościami, a zwycięscy atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Układanie wieży ze skrzyń miało charakter rodzinny, tzn. dziecko układało skrzynie, które podawał rodzic. Wygrała ta rodzina, która ustawiła najwyższą wieżę.


Wspinaczka po linie z węzłami, to konkurencja tylko dla dzieci, aczkolwiek rodzice bardzo mocno angażowali się w dopingowaniu swych pociech. Tu rywalizacja odbywała się na czas, kilku zawodników rewelacyjnie poradziło sobie z dotarciem na samą górę, finiszując do czerwonego balonika. Niektórzy radzili sobie troszkę słabiej i wtedy mocno wspierał ich asekurant;)


Most linowy, podobnie jak węzy był konkurencją, w której liczył się czas przejścia. W tej zabawie najlepsze wyniki osiągnęły dziewczęta, popisując się doskonałą koordynacja ruchową.


Po rywalizacji konkursowej, cały czas można było próbować swych sił w bezstresowej atmosferze i pod czujnym okiem koleżanek i kolegów z ŚKA.

Impreza w naszym wykonaniu trwała około 9 godzin i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Kolejki tworzyły się do kilku dyscyplin jednocześnie, także mieliśmy pełne ręce roboty i nie ukrywam, że kosztowało nas to sporo wysiłku, ale i satysfakcja była ogromna widząc jak dzieciaki z całej siły zaciskają łapki aby wspiąć się do samej góry.

Dzięki wszystkim za przybycie i pełne zaangażowanie!

Więcej fotek w galerii.

payek
Od 18-02-2006 strone odwiedziło :
(C) 2004 - 2020. Herman & Zioło