:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Kielecczyzna ::
Przejścia użytkownika Arek
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

WykieńCzarci grajdołek VI.2+ RP 2011-05-19Arek
Jak już się człowiek odważy żeby wejść do tego grajdołka to później jest już tylko lepiej. Miejsce nie jest zbyt urodziwe ale za to droga naprawdę ładna. Lita (no może poza końcówką) i teraz nawet nie zapiaszczona. Chyba jedyna z naszych dróg w tych trudnościach, która jest tak rysowa, tzn wszystkie chwyty są w rysie i bez klinowania paluchów się nie obejdzie. A klinowanie paluchów - poezja:) Co do wyceny to wg mnie przynajmniej 6.2+. Wydaje mi się, że jest trudniejsza od RPPP zarówno fizycznie jak i psychicznie.

CiosowaKrwawa pięść VI.2 RP 2011-05-07Arek
Droga piękna, asekuracja pancerna. Wojak szacun za tą glebę a właściwie za brak obrażeń po niej, niezniszczalny jesteś.

CiosowaOkap VI.2 RP 2011-05-07Arek
Wreszcie załojone. Jakoś mi nie po drodze było do tej pory. Teraz jakaś taka łatwa ta droga. Co ta pakernia robi z ludzi;) A droga oczywiście piękna ale to każdy wie. Asekuracja z kostką w okapie wydaje się naprawdę dobra.

TumlinRPPP VI.2+ RP 2010-11-14Arek
Podpisuje się pod opisem dzisiejszego dnia zamieszczonym poniżej prze dr'a obydwiema rękami. Takie dni zdarzają się rzadko:) Banan na ustach i dobre samopoczucie co najmniej na tydzień. Cytując Goryla: "daliśmy łupnia". Grześ fotki do galerii prosimy.

StokówkaŁokieć tenisisty VI FLASH 2007-04-05arek
Zawsze myślałem że to jakiś kruchy koszmar ze słabą asekuracją. Nie jest bardzo krucho a asekuracja nawet z samych kości bardzo przyzwoita. A co do wyceny to może troszkę trudniej ale ciężko mi to ocenić.

ZelejowaBaćmagówka VI.2+ RP 2006-08-15arek
Jedna z ładniejszych dróg jakie robiłem. Wg mnie z wyjsciem na wierzchowine (czyli tak jak sie powinno robić) plusik sie należy.


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię