:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia użytkownika Domi
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Witkowe skałyPrawe muminki VI.1+ PP 2013-09-08Domi
2 pr., generalnie łatwa, ale trudna na Os

SokolikiPłyta Nowaczyka VI.2 PP 2013-08-17Domi
Chyba płyty staną się moimi ulubionymi formacjami :) 3pr. Bardzo fajny ciag trudności: słabe chwyty w ryskach i kryształki jako stopnie przez około 20m, a na koniec po resciku na półce bald z przewisem na czujna plyte - po całej drodze można odpaść tuz przed stanem. Bardzo ładne wspinanie troche painkillerowo ale łatwiej. Polecam!

SokolikiTaniec tygryska VI.1+ PP 2013-08-15Domi
2pr. lekko przewieszone zaciatko, mocna skretka i dilferek w trudnosciach, a droga okazuje sie bardzo łatwa. Poza tym padlo dużo fajnych VI, a klasyki o tej wycenie okazały się harde! Piekne techniczne wspinanie w Sokolikach. Pierwsze macanie granitu i oblaków w skałach oceniam bardzo pozytywnie. Chętnie tam wróce jeszcze wiele razy!

Dolina BędkowskaZaklęcie VI.1+ PP 2013-07-28Domi
Wisienka na torcie tego mocno wspinaczkowego wyjazdu. Gdybym nie była takim tchórzem byłaby szansa na os tak 2 pr bo 1 raz przewedkowalam. Najfajniejsza i najtrudniejsza 6.1+ jaką do tej pory zrobilam. Droga 20m równa, ciągowa - poezja wspianania. Występują na niej chyba wszystkie możliwe chwyty: krawądki, podchwyty, fakery, dziurki, odciągi.

Dolina BędkowskaSekwencja VI+ OS 2013-07-21Domi
Zaklęty mur i okoliczna Wielka turnia to coś cudownego-piekne dochodzące do 35m płyty. Łabajowa przy tym może się schować. Ogromny potencjał dróg w pełnym przedziale trudności wszystko w jednym miejscu, a wystarczy przejść trochę przez las od Łabajowej. Fajna ciągowa droga, trzeba się dobrze rozglądać. Poza tym Widok z okna VI+ Os -łatwe, Nowe prostowanie diagonalki VI Flash - piękna ale psychiczna droga.

Dolina KobylańskaLewa funiówka VI.1+ PP 2013-07-20Domi
Droga malina, bardzo ciekawa rysa z fajnymi ruchami po krzyżu! 2pr-mialam duże szanse na flasha ale się przestarszyłam i 1 próba na wedke :/ Pierwsze spotkanie z Kobylańską oceniam pozytywnie. Piękne miejsce, super miejscówka na nocleg z szumiącym potokiem w tle. Drogi wyślizgane i parchate się zdarzają, ale generalnie jak się ma więcej czasu żeby pozwiedzać i poszukać perełek to warto. Poza tym padło Funiówka VI+ flash i kariera boksera VI OS

Dolina WiercicyBaby to chuje VI.1+ PP 2013-06-30Domi
Ciekawe zagrania w trudnościach :) na kluczowych 4m trzeba się konkretnie spiąć i napierać bo wybiera. Fajna droga! Szacun dla Bożeny za pociagniecie jej w 1 próbie. Poza tym padło jeszcze Cycole macole VI.1+ Fl - obok druga droga VI nie wiadomo czy jest ogranicznik i jaki? Przyjęłam że jest rysa nie ma kantu. Droga niezbyt!

Dolina WiercicyOrion VI.1 FLASH 2013-06-30Domi
Ciekawa droga po skalnych kaskado-okapach po dobrych chwytach. Poza tym padło jeszcze w tej wycenie i stylu Wehikuł czasu - Nie wygląda dobrze bo błoto, mech i pajęczyny, ale oferuje bardzo fajne dość czujne wspinanie. Wymaga oczyszczenia, ale polecam.

BoniekWariant R(KA) VI.1 PP 2013-06-22Domi
milimetry dzieliły mnie od OSa :/ droga coś pieknego - zdecydowanie w moim stylu! Nie korzystając z dziupli, w której można zrobic rest fajny ciąg trudności.

PodzamczeNie ma szmalu nie ma balu VI.1 OS 2013-06-15Domi
w koncu czysciutki OS na 6.1 przez co była walka! raczej latwe

PodzamczeZasadniczo jest kontrolnie VI.1 FLASH 2013-06-15Domi
Droga zupełnie nie w moim stylu- techniczny pion z małymi stopniami i chwytami zakonczony lekkim pologiem. Ciag trudnosci nie daje wytchnienia i trzyma do samego konca!

Podzamcze BirówKiedy kobieta płacze VI+ OS 2013-06-16Domi
Piekna, długa droga na której bardzo wiele się dzieje. Wymagający start, potem solidny okap po dobrych klamach, dla mnie cruxem było zrobienie wpinki przed trudnosciami, przy wiszących expresach byloby duzo latwiej! Na koniec piekny piatkowy teren. Droga równe 30m, przy zjeździe w dół spotkałam sie z drugim końcem liny. Bardzo polecam!

PodzamczeNieustające święto dyszla VI+ OS 2013-06-15Domi
Bardzo fajny techniczny pion po dziurkach na tyłach wielkiej cimy. Poza tym padło jeszcze na Niedźwiedziu - Członek z marmuru VI OS, kaszka z mleczkiem VI+ Flash, Szczuromania VI+ flash - bardzo fajne wspinanie z pięknymi widokami na zamek Ogrodzieniec i okolice

Słoneczne Skały3 dupne psy na szperlacie VI.1 FLASH 2013-05-31Domi
10 droga tego dnia i znów się udało! :) tu było trochę trudniej, ale znów praca nóg okazała się kluczowa. Bardzo dziękuje Szczocie za wsparcie, wiarę i wzorową asekurację :)

Słoneczne skałySzkody górnicze VI.1 FLASH 2013-05-31Domi
Wschodni mur w słonecznych oferuje mnóstwo wspinania w tym stopniu. Spokój i precyzyjna praca nóg doprowadziła mnie do stanowiska. Pierwsze 6.1 w tym stylu :)

Słoneczne skałyMarkowa droga VI+ OS 2013-05-31Domi
krótka ale konkretna. Słabe stopnie i małe dziurki trzeba uwierzyć i byle do góry! padło jeszcze w tym stylu Gwiazda śmieci - VI+ nie urzekła mnie swą urodą i Szklanka - VI droga jednego ruchu

Split, MarjanAnya 6a+ FLASH 2013-04-30Domi
piekna 20m droga poddała próbie moją wytrzmalośc i psychę. Trzyma do końca- trudny wywieszony start potem płytka z dziurkami a na koniec mały okapik z klamami. Zdecydowanie najlepsza zdobycz wyjazdu! poza tym padło jeszcze Salvatore 6a+ Flash i livo od compresa 6a+ Flash i wiele innych łatwiejszych. Świetny rejon, mnóstwo dróg piękny widok na turkusowy Adriatyk - polecam!

PsiklatkaOstatnich gryzą psy VI FLASH 2012-09-15Domi
zróżnicowana i bardzo ładna droga. początek bulderowy w lekkim przewieszeniu, potem wyjście z małych dziurek na dwa palce. po podklejeniu butów uwierzyłam w koncu w male stopnie i tarcie. bardzo polecam!

PsiklatkaCanapies VI+ PP 2012-09-15Domi
fajna dróżka, crux w 3/4 wysokości, lekko połoga płytka z której trzeba wyjść na okap. jak sie nie wie gdzie celować trudne wyście z dalekim sięgnięm. wyjście puściło w 2pr, ale w pierwszej sie napociłam! gdzieś nawet spotkałam się z wyceną VI+/1 ale nie było aż tak trudno :)

Słoneczne SkałyByk wysokości VI OS 2012-09-09Domi
fajna 15m droga na filarku, bez większych trudności

Słoneczne skałyKoniolub grubas VI OS 2012-09-09Domi
hmm...V+ były trudniejsze w tym rejonie. chyba najłatwiejsza szóstka jaką robiłam.

RzędkowiceSkorek Wach VI+ OS 2012-09-02Domi
jak dobrze że nie znałam złej sławy tej drogi (skręcona noga Grześka, niebezpieczne wyście z dziury nad wpinke) zanim się w nia wstawiłam, bo by pewnie nie poszlo. świetna droga, taka jak lubie 3/4 po dobrych chwytach i techniczne wyjscie na plyte. Migasek jako asekurant mial stresa jak w tym trudnym miejscu zaczela mi sie trzesc okrutnie noga :P ale sie ciesze! tym bardziej ze spotkalam sie z opiniami ze wycena powinna byc VI.1 ale za male mam doświadczenie - nie wnikam, tym bardziej ze VI.1 dopiero przede mna. goraco polecam!

RzędkowiceKomin Lechfora VI OS 2012-09-02Domi
no i udało się pojawiły się moje pierwsze OSy :) drugi raz na Jurze - zupełnie inne wspinanie, świetne te dziurki!skała piękna robi duże wrażenie. Droga - początek wyślizgany, a wpinka wysoko. Reszta bez trudności, no może poza wyściem z komina. Poza tym nikt mnie nie ostrzegł że komin jest siedliskiem i ubikacja wszystkich ptaków w okolicy! syf i śmierdzi że hej! bleh


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię