:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
:: Partnerzy ::RS Active


9a

Dynamik


:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia - Świat ::
Przejścia w rejonie Jastrzębnik
ourO80Ros
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

JastrzębnikWieżyca VI.2 PP 2020-05-24LeSzek Szymański
2nd GO

Jastrzębnikdyskopatia VI.6 PP 2021-06-15kuba
Droga zrobiona w czerwcu . Dwa baldy , jeden w przewisie drugi płytowy. Droga trzyma do ostatniego ruchu, miałem (nie)przyjemność spadać trzy razy gdy łańcuch był na wysokości twarzy :) . Godna polecenia

JastrzębnikSztuka Latania VI.6 PP 2020-08-31kuba
Bardzo ładna linia , 12 ruchów w przewieszeniu + paskudny połóg za około 6.3 . Droga w mojej opinii średnio obita, polecam zapas przy patentowaniu :) drogę w tym samym dniu ale jak by nie było przede mną zrobił Michał "Madzia" Korban więc graty dla niego za pierwsze ale na pewno nie ostatnie 6.6!

JastrzębnikAleja zasłużonych 6.5+/6 PP 0000-00-00kuba
Wyrównane stare porachunki. super linia, ciągowa po dobrych chwytach. start w zacięciu prowadzącym pod okapik potem płytka z dość nietypowymi chwytami jak na jure np duży oblak w połowie drogi na dwie ręce. naprawdę warto ją zrobić!!! ogólnie wycieczka na jastrzębnik to dobry pomysł zachęcam do tego rejonu. Jest to najwyższa skała jury północnej dająca możliwość wspinu w litej skale po super liniach. została tam wymieniona asekuracja i podobijano nowe zarówno łatwe jak i trudne drogi. ale uwaga robili to wandale z zawiercia więc nie wszyscy będą zadowolenie.!:)

jastrzębnikrzuty osobiste VI.5 PP 0000-00-00kuba
Droga ma opinie łatwego 6.5 . może tak być z kilku powodów: - jest techniczna - parametryczna ja robiłem po mokrych chwytach i wydała się mieścić w stopniu 6.5 . chwyty na drodze są niestety często mokre co utrudnia wspin.

JastrzębnikJaja Samuraja VI.3 PP 2012-05-30Wojak
Najłatwiejsza przystępna propozycja rejonu. Westowo wygląda, w sumie to 6.1 z jednym strzałem do dobrego parapetu, super tarcie, gdyby tylko nie ten syf na skale(droga niezbyt uczęszczana). Zrobiona z kurwą na ustach, bezpośrednio po 3 nieudanej próbie, trzeba chyba wejść w nią z rozgrzanym już wstępnie bicepsem :) Zdaje się łatwiejsza niż Prawa Przepuklina, a ma w topo VI.3+!?


(C) 2004 - 2024. Herman & Zioło, Ksawię