:: Menu ::
:: Sponsorzy ::
Park Linowy Kielce

:: Partnerzy ::
9a

DynamikE-Pamir
Go-SportSportPower

SpeedMed

:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Przejścia ::
Rejon Droga, wycena, styl Data przejścia Autor przejścia

Stokówka Painkiller VI.3 PP 8.IV.2006Herman
Dla mnie to cały czas VI.3. Patęciarska linia - jak sami wiecie, na ktorej liczy się praca nóg...

Zelejowa Baćmagówka VI.2+ RP 11.IV.2006payek
Miły prezent... Piękne wspinanie, na pięknej drodze! Jura się umywa – tu nie ma przesady, ani bufonerii, to po prostu fakt! Drogę dane mi było prowadzić w zimnym deszczu, ale w moim przypadku to uczciwe starcie, gdyż znam tam każdy chwyt na pamięć i w każdej chwili mogę dokładnie zwizualizować wszystkie sekwencje ruchowe:)

Stokówka Wypchaj sie VI.1 RP 15.IV.2006Łukasz M.
Drogę poprowadziłem na zakończenie sezonu, więc postanowiłem poprowadzić też na rozpoczęcie ;-) Co prawda w tym sezonie poszło dużo lżej :-) Przydało się ładowanie na Hermanowej pakerni ;-)

Zelejowa Niedowiarek VI.2 RP 21.IV.2006payek
Fajna droga! Na pewno nie tak imponująca jak Baćmagówka, ale bardzo przyjemna z ciekawą formacją. Przy wyjściu na wierzchowinę (po trudnościach) sporo mchów, ale tragedii nie ma. Trudności? To z tych mocniejszych VI.2 :) Polecam.

Stokówka Złośnica IV OS 7.V.2006Leszek Janowski
Droga dobra na rozgrzewkę. Później było skutecznie \"Zacięcie Stokówki\" i \"Atak Wiewiórek\" - przejście nie do końca udane (odpoczynek przy przelocie). Następnym razem będzie lepiej.

Stokówka Wypchaj się VI.1 RP 20.V.2006Głowa
Dla mnie to jednak VI+ idąc tak jak puszcza, czyli po lewej stonie ringów. Droga ładna, mini płytowa...

Stokówka Poznańskie dziewczęta VI+ RP 21.V.2006Głowa
Powiedzmy, że bylo to RP, ale nigdy przystawiałem się do tej drogi tylko widziałem kogoś tam kiedyś. Czy wy też robicie start na rozpiętość ramion?? :-/

Stokówka Równia pochyła VI.2+ PP 25.V.2006Herman
Dla ludzi powyżej 175cm VI.2. A dla niższych nawet pod VI.3. Dlatego proponuje VI.2+ no może VI.2+/3.

Stokówka Hauzen Gestapo V RP 1.VI.2006Mormon
Droga mojego autorstwa, dla mnie cała piątka to to nie jest ale mocniejsze od czwórki, może V-, zapraszam do prowadzenia i szczerą weryfikacje wyceny

Stokówka Imperium Ojca Rydzyka VI+ FLASH 1.VI.2006Mormon
Czyste piękne VI+ w mojej skali wycen, droga autorstwa Hermana, lite wspinanie, fajne

Stokówka Lewar VI.3+ RP 1.VI.2006herman
Ładny wspin w przewieszce z bulderem pod koniec.

Stokówka Hauzen Gestapo V RP 2.VI.2006Łukasz M.
Tak jak mormon uważam, że jest to V-. Napewno trudniejsze od 4-rek na Kalcytowej. Piaszczysto i troszki krucho. Miał być łatwy OS-ik na rozgrzewkę... a puściło dopiero w 3ciej próbie... po sukcesach przyszedł kryzys ;-) ... ach szkoda gadać... mam nadzieję, że to tylko wina tej cholernej pogody ;-)

Stokówka Pysiaczek VI.2 RP 13.VI.2006payek
Po pracach odgruzowujących, Pysiaczek został wyprostowany. Doszło kilka trudnych ruchów na dole i jedna wpinka. Jest to teraz estetyczna linia od podstawy wprost na dziób- troszke trudniej. Fajne wspinanko.

Stokówka Lewar VI.3+ RP 13.VI.2006payek
Kluczem do drogi jest umiejętny rest w dziupli ;-) Początkowo myślałem, ze nigdy nie polubię tej drogi, ale szybko zmieniłem zdanie:-) Tak mnie wciągnęła, ze popracuje chyba nad prostowaniem. Co do trudności to mocniejsze od mych dotychczasowych VI.3/3+ ale słabsze od Prohibicji. Więc ja również ( za Krzyskiem J. i Hermanem) przybliżam się do teorii, ze Prohibicja podchodzi pod VI.4.

Stokówka Rysa VI.2 RP 16.VI.2006kuba
Po kilku przystawkach puściło :)

Stokówka Posadzka na hohonia VI.1+ RP 19.V.2006kuba
ładna droga może VI.I

Stokówka motyla noga VI.1 RP 10.IV.2006kuba


Stokówka Konie idą na prawo VI.1 RP 10.IX.2005kuba


Stokówka Dla Joanny (nowa droga) VI.1 RP 20.VI.2006Maciek Domanski
pierwsze prowadzenie, RP, 6.1,( 20 czerwca 2006) Droga przebiega ścianką i lekko zarysowującym się filarem pomiędzy Motylą Nogą a Atakiem Wiewiórek. Aż dziw bierze, że nikt tego wcześniej nie prowadził (choć przypuszczam, że górne partie były eksplorowane). Kluczowy chwyt dla pokonania ścianki jest w sporej rysie, która dotąd była całkowicie zapchana ziemią i drobnymi kamieniami. Oczyszczenie rysy (patykiem, ze zjazdu) okazało się bardzo łatwe. Nieco wyżej oczyściłem też małą dziuplę z ziemi i luźnych kamieni. Otworzyła się linia przebiegu ścisła, bardzo ewidentna i wcale nie-ingerująca z przebiegiem sąsiednich dróg, mimo, że część wpinek jest wspólnych. Prowadzenie: Użyłem pierwszych dwóch wpinek z Motylej Nogi, trzeciej i czwartej wpinki z Ataku Wiewiórek, potem prosto do góry (bez wpinek) do nowego łańcucha pomiędzy Motylą Nogą a Atakiem Wiewiórek. Takie użycie wpinek oznacza duży dystans (ok. 3.5- 4m) pomiędzy drugą a trzecią wpinką i wahadło (a wiec wymaga dobrego asekurującego, bo przy złej asekuracji można dolecieć do ziemi). Na tym właśnie odcinku są kluczowe trudności. Podobnie, duży dystans bez wpinek jest na samej górze, poniżej łańcuchów (ale tam jest już łatwo i wysoko). Droga puściła za pierwszym podejściem. Próbowałem ją na wędkę, bo planowałem najpierw wyznaczyć miejsca na nowe wpinki, ale w końcu nie wytrzymałem i poszedłem na „pożyczonych”. Dla lepszego bezpieczeństwa i estetyki, droga powinna mieć kilka własnych wpinek: Pierwsza wspólna z Motylą Nogą, ale potem potrzebne są co najmniej trzy wpinki niezależne, następnie dwie „pożyczone” z Ataku Wiewiórek, po czym znów jedna przed dojściem do łańcuchów. Miejsca są dyskretnie zaznaczone. Trudności: Wydaje mi się, że 6.1, ale zapraszam do wyceny. Ograniczniki: Nie używamy rysy, którą biegnie Motyla Noga. Właściwie nie ma potrzeby innych ograniczników, bo droga sama się narzuca.

Stokówka Złośnica IV ŻYWIEC 20.VI.2006Maciek Domanski
Zrobiłem to idąc po petle nas Pysiaczku. Nie zachecam do robienia tego na bosaka -- w porównaniu ze ścianką naprzeciwko (nie znam nazwy, ale żywcowałem to kilka razy na bosaka, w tę i z powrotem i to sama przyjemność) przypomina wspinaczkę po kaktusach.

Stokówka Imperium Ojca Rydzyka VI OS 11.VI.2006Maciek Domanski
Miło znaleźć jeszcze nowe i solidne drogi na Stokówce. Przyjemne wspinanie..., ale jak długo da się deptać bezkarnie księdza Rydzyka...? Za takie rzeczy to na stos..

Stokówka Coś Pięknego VI RP 21.VI.2006Mormon
Zapraszam do prowadzenia, droga mojego autorstwa na bulderowej po lewej od rysy. Przy obijaniu niestety usuneliśmy kamień dudniący i z VI.1 zrobiło się VI

Stokówka Beatrix VI+ RP 21.VI.2006Mormon
Droga na prawo od rysy na bulderowej. Drogę oczyścił Zduliński Krzysztof, ja odpiaszczyłem, Herman obił i powstała krótka ale fajna dróżka. Krótka i fajna nazwa. Zapraszam do prowadzenia

Stokówka W prawo od przełączki DDS V OS 21.VI.2006Mormon
Droga ma trudności IV+, ale... Asekuracja, trzeba w nią uwierzyć że zadziała bo wszystko dudni. Trzeba było sprawdzić nowe Cameloty

Stokówka Pysiaczek VI.2 RP 21.VI.2006klenio
Droga śliczna. Robiłem ją juz wcześniej PP ( przed zakonczeniem wykopalisk VI.1+) i wtedy wydawała mi się okropna... Ale Payek teraz... jedna z ładniejszych lini na stokówce. Gratulacje.

Stokówka Ściana bulderowa VI INNE 21.VI.2006klenio
Drogi: (twarzą do ściany) -najbardziej po prawej V+ flash -srodkowa VI+ RP (spadłem ze stopniem) -po lewej V

Zelejowa LEWY NIETOPERZ DDS VI OS 2.VII.2006Cniach
:-)

Zelejowa Lewy Nietoperz VI RP 2.VII.2006Leszek Janowski
DDS. Już kiedyś w dalekiej przeszłości robiłem tą drogę z dolną asekuracją, ale to była zupełnie inna droga; po obrywach nastąpiły duże zmiany w konfiguracji terenu.

Stokówka prawy wariant IV+ OS 28.VI.2006payek
Droga znajduje się pomiędzy dżihadem a Zwisem. Prawą stroną filarka dojście do kominka, którym dalej na wierzchowinę. Trochę to szrotowate, ale oferuje dobrą asekuracje i techniczny wspin. Z tego, co się dowiedziałem później, Prezes wychodził już tym kominkiem - podchodząc od startu do Dżihadu, dlatego roboczo nazwałem ją \'prawy wariant\'

Stokówka Buszujący w skale VI+ RP 30.VI.2006payek
Start tym samym filarkiem, potem diagonalnie w prawo, asekurując się w dwóch równoległych rysach i daleje skośnie rysą do wyjścia na wierzchowinę, bądź wygodniej do wspólnego stanu dla dróg 2,3,4. Kości zakładałem ze zjazdu i wpiąłem się do 4 wpinki Lewara ( pokrywa się z tą drogą) Asekuracja przyzwoita, aczkolwiek trudna do zainstalowania podczas prowadzenia, dlatego postanowiłem założyć ją ze zjazdu. Trochę krucho, polecam kask zarówno dla prowadzącego jak i asekurującego!

Stokówka Imperium O. Rydzyka VI+ OS 4.VI.2006Klenio
Calkiem wymagająca linia szczegulnie interesujace jest dojscie do stanu ;-)

Stokówka Lewar VI.3+ RP 4.VII.2006Klenio
Bardzo fajna bulderowa koncwka. Droge zrobilem bez no handa (nie miesci mi sie noga w dziurze) ale trudności bez zmian. Interesujace by bylo prostowani...

Stokówka Prohibicja VI.4 RP 11.VII.2006Klenio
Bardzo ładna droga ze ślicznymi ruchami. Na pewno trudniejsza od lewara ale łatwiejsza od Drajciulingu. Wycena jak powyżej lub z lekkim odchyleniem do VI.3+

Ciosowa Okap VI.2 OS 14.VIII.2006Marcin O.
zaskakujące :)

Ciosowa Krwawa Pięśc VI.2 OS 14.VII.2006Marcin O.
wg mnie wzorcowe VI.2

Ciosowa Kominowa Perystaltyka VI+ OS 14.VII.2006Marcin O.
Moja ulubiona formacja - kominy za 7a ;-) Droga bardzo ładna i wymagająca.

Stokówka Prohibicja VI.4 RP 15.VII.2006Marcin O.
Bardzo ładna!! Wg mnie VI.4

Ciosowa Zacięcie IV OS 14.VII.2006Marcin O.
Ta skała jest piękna. Szczególnie na zdjęciach Klentaka!! WIELKIE DZIĘKI ZA SUPER FOTY!!!!

Ciosowa Piwa VI.2+ INNE 14.VII.2006Marcin O.
free solo do półki.

Wykień Droga Dla Gagatki VI.1+ OS 16.VII.2006Marcin O.


Wykień Gorycz Porażki VI.1+ INNE 16.VII.2006Marcin O.
free solo. VI.1+ ale bulderowe (BU). Łatwiejszy ruch jest na Propozycji Marcisza w Kobylanach (VI.3). Wg mnie Gorycz ma więcej niż VI.1+, ale ja jestem z tych niższych ;-)

Wykień Rysa VI RP 16.VII.2006Marcin O.
RP czyli OS po 5 latach ;-) Bardzo ładna droga!!

Wykień Zielona Rysa V FLASH 16.VII.2006Marcin O.
Wymagająca ;-) Wycena IV+ może byc myląca.

Stokówka Dla Joanny VI.1 RP 13.VII.2006payek
Wydawać by się mogło, ze tam już wszystko było zrobione, a tu patrz; ładna, w większości niezależna linia, z bardzo ciekawą formacją i niebanalnymi trudnościami! Brawo Maciek! Koniecznie trzeba tam dobić dwa przeloty, aby było bezpiecznie i przede wszystkim logicznie (druga wpina i czwarta). Stołówkowa, dobra wycena:)

Ciosowa Zacięcie IV RP 14.VII.2006payek
Śliczna droga, doskonała zabawa we wspinanie! Miałem zostawić cały szpej, ale niestety trochę zostało, osadziłem tylko 9 przelotów - prawie same friedy, gdyż miałem dwa komplety a na co dzień nie dysponuje żadnym…:) OS po latach;)

Wykień Zielona rysa V RP 16.VII.2006payek
Pomimo, ze kiedyś chyba ją robiłem, to start zaskakujący jak na te trudności :)

Wykień Amerykańska gra VI+ OS 16.VII.2006payek
Krótkie to, ale ciekawe.

Wykień Droga dla Gagatki VI.1+ RP 16.VII.2006payek
Ambitne wyjście ponad przelot w trudnościach. Uczciwa wycena.

Ciosowa Krwawa pięść DDS VI.2 OS 15.VII.2006Klenio
Rzekł bym VI.2/2+. Brdzo zapiaszczone wyjście na wierzchowinę. (do tego ścięte drzewo które ktoś tam ponoc miał kiedyś w ramach pokuty usunąć...) Krótko mówiąc: Piekna linia!!!!

Wykień Zielona rysa V RP 23.VII.2006Łukasz M.
Mój pierwszy DDS :-) Chociaż robiłem tą drogę TR w zeszłym roku, nigdy sie tak tam nie nagiełgałem ;-) Ale w końcu po 5 wejściu i zejściu z ok. 2m poszło. Psychę też trza potrenować ;-) Jeśli chodzi o trudności to moim zdaniem start jest za V

Wykień Mniej niż zero V+ RP 23.VII.2006Łukasz M.
Też ją chyba w zeszłym roku wędkowałem, chociaz nie jestem tego w 100% pewien. Ale niech będzie RP. Miało być DDS, niestety nie mieliśmy za dużo szpeju :( Zabrakło nam heksów, małych i średnich friendów :( Ostatecznie skorzystałem z 3 wpinki z \"Gorycz porażki\"

Wykień Sposób na owsiki VI.1 RP 23.VII.2006Łukasz M.
Ok miesiąca temu się do niej przystawiałem, ale z powodu skapciałych butów nie poszło ;( Są nowe butki, to już nie było wymówki ;)

Stokówka Rysa VI.2 RP 25.VII.2006Łukasz M.
Po kilku nieudanych próbach jest w końcu w kajecie pierwsze 6.2 :D Piękna mocna linia. Polecam!

Stokówka Ostatnie Podrygi Prezesa V FLASH 25.VII.2006Łukasz M.
Trochę oczywiście się giełgałem, ale puściło. Psycha do ddsów jeszcze jest za słaba ;) więc założyłem chyba z 5 przelotów. (Leszkowi Sz. wystarczyły tylko 3 :-) ) Bardzo krucho przy wyjściu na wierzchowinę.

Stokówka Pysiaczek VI.2 RP 5.VII.2006Maciek Domanski
Nie ukladalo mi sie przy czwartej wpince -- za bardzo mnie \"wybieralo\". Mialem nawet zamiar ja opuscic i gnac do gory liczac na czujna asekuracje Krzysia. w koncu zrobilem te wpinke \"z lewej reki\" (choc logicznie wydawaloby sie, ze powinno byc z prawej) i puscilo. Droga o pieknych ruchach, troche jak na sztucznej sciance. wycena moim zdaniem wlasciwa.

Stokówka Pysiaczek VI.2 RP 5.VII.2006Maciek Domanski
Pysiaczek...Nie ukladalo mi sie przy czwartej wpince -- za bardzo mnie \\\"wybieralo\\\". Mialem nawet zamiar ja opuscic i gnac do gory liczac na czujna asekuracje Krzysia. w koncu zrobilem te wpinke \\\"z lewej reki\\\" (choc logicznie wydawaloby sie, ze powinno byc z prawej) i puscilo. Droga o pieknych ruchach, troche jak na sztucznej sciance. wycena moim zdaniem wlasciwa.

Stokówka Logika Kierownika IV RP 28.VII.2006Łukasz M.
DDS do stanu :-)

Stokówka Rysa pod sosenką III OS 28.VII.2006Łukasz M.
Nie wiem czy ta droga ma jakąś nazwę. Fajna rysa do nauki dds\'ów. Trochę zapaćkana ziemią. Kończy się wyjściem do sosenki. Fajne , choć krótkie wspinanie.

Stokówka Pysiaczek VI.2 RP 29.VII.2006Krzysiek Juszczyk
rewelacyjna droga, piękne ciągowe wspinanie; moim zdaniem jest trudniej niż VI.2, nie pamiętam daty przejścia

Stokówka Lewar VI.3+ RP 29.VII.2006Krzysiek Juszczyk
na początku uznałem ją za mega-parcha, ale zmieniłem zdanie i później droga mi się spodobała; fajne bulderowe ruchy; nie robiłem restu w dziupli (więcej mnie to sił kosztowało niż napieranie dalej); nie pamiętam daty przejścia

Stokówka Kaszmir VI.3+ RP 29.VII.2006Krzysiek Juszczyk
piękny i bardzo techniczny wspin, po treningu przysiadów droga puściła łatwo (podstawa to nogi :)). IMO zasługuje na VI.3+; nie pamiętam daty przejścia

Stokówka Dla Joanny VI.1 RP 29.VII.2006Krzysiek Juszczyk
ładna i logiczna droga. Przydałoby się dodatkowe obicie bo jest trochę niebezpiecznie. Mogę się założyć że dla niższych jest sporo trudniej.

Stokówka Prohibicja VI.4 RP 29.VII.2006Krzysiek Juszczyk
Jedna z najlepszych dróg na Stokówce. Żadko spotykane ruchy i wymagające wspinanie. po prostu rewelacja (Wpinanie trudniejsze od wspinania ;) ) nie pamiętam daty przejścia

Stokówka Niepełna Prohibicja VI.4 RP 29.VII.2006Krzysiek Juszczyk
VI.4/4+ Pierwsze przejście, propozycja nazwy j.w. Droga z ogranicznikiem - nie używamy chwytów ani stopni na lewo od rysy. W ten sposób po pierwszym trudnym miejscu, zamiast restu mamy następny fajny bulder. Świetne ruchy i bardzo ciągowe wspinanie. Droga z pewnością trudniejsza od Prohibicji i uważam, że zasługuje na wycenę VI.4/4+

Stokówka ALOHA VI.1 OS 29.VII.2006OLA
B. ładna, dalekie ruchy

Stokówka Motyla noga VI.1 RP 29.VII.2006Ola
Trudności porównywalne do Alohy, charakter wytrzymałościowy. Piękna droga :-) Powyżej bład: powinno być RP

Stokówka Elwis VI TR 1.VIII.2006czyzyk
to moja druga VI w zyciu:) i musze przyznac ze przyjemna:)

Stokówka Drajciuling po Lubelsku VI.4 RP 9.VIII.2006Krzysiek Juszczyk
propozycja wyceny j.w. Kosztowała mnie mniej wysiłku niż Niepełna Prohibicja i Lewar. Beznadziejnie ostra skala, lepiej plastrowac palce zeby nie porobic sobie dziur w skórze. Początkowe ruchy byłyby fajne gdyby nie chropowatość skały.

Zelejowa Baćmagówka VI.2 RP 14.VIII.2006Maciek Domanski
Piękna droga i wciąż nie wyślizgana. Wycena.. cóż trudno powiedzieć obiektywnie, bo bywałem na niej od lat osiemdziesiątych. Wydaje mi się technicznie łatwiejsza od Pysiaczka na Stokówce, który jest chyba drogą o podobnym charakterze. Wyjście na wierzchowinę jest teraz w najwyższym punkcie ściany (dawniej było na prawo przez duże wycięcie), ale nie jest takie trudne jak mi to przedstawiano. Dałbym 6.2 ze względu na ciąg w przewieszeniu.

Zelejowa Baćmagówka VI.2+ RP 15.VIII.2006arek
Jedna z ładniejszych dróg jakie robiłem. Wg mnie z wyjsciem na wierzchowine (czyli tak jak sie powinno robić) plusik sie należy.

Stokówka Rysa VI.2 RP 24.VIII.2006Mormon
Fajna droga polecam.

Wykień Łopatologia V+;Zdążyć przed Hermanem IV+; Świecowe kredki V VI OS 4.VIII.2006Tomasz
Świetna skala, fajne wspinanie. Wszystkie drogi puścily OS. Nie wiem dlaczego, ale najwięcej trudności mialem ze zdążeniem przed Hermanem. W takim tempie na pewno zostalbym daleko w tyle...

Zelejowa Cieć w rakach VI RP 27.VIII.2006Tomasz
Droga krótka, glównie tarciowa. To moja druga szóstka.

Stokówka Styczniowe Slońce VI.2+ RP 1.IX.2006Maciek Domanski
Start w brzydkiej skale, ale ruchy ciekawe od począku do końca. Przewieszenie też trzyma do końca. Porównując np. z Baćmagówką na Zelejowej, gdzie jest podobne przewieszenie, SS wydaje mi się bardziej wymagające. Nawet klamy w górnej części nie są takie znów wygodne i wymagają trochę pomyślunku (przynajmniej ode mnie). Dlatego wydaje mi się, że warto dodaj ten plusik..

Stokówka Mogę więcej VI.3 RP 6.IX.2006Maciek Domański
Wymęczyła mnie trochę, ale puściło. za to chwyty całkiem przyjazne jak na te ścianę (nie tną palców). No i latało się całkiem przyjemnie zanim puściła... Warto ją robić.

Stokówka Zwis w rozporze VI.3+ OS 12.IX.2006Klenio
Wydaje mi się że jest o plusik trudniej niż na mogę więcej

Stokówka Zwis w rozporze VI.3+ RP 12.IX.2006Klenio
Oczywiście chodziło o RP

Stokówka Drajciuling po Lubelsku VI.4 RP 16.IX.2006payek
Bardzo siłowe, bulderowe ruchy do połowy drogi i pomimo ostrej skały, ma to swój urok;-) Techniczne przewinięcie do nyży oferuje świetny rest i po drodze. Polecam!

Wykień Wyginam śmiało ciało VI+ RP 23.IX.2006herman
Niewile osób wie wogóle że takie coś istnieje a jednak. Droga bardzo ładna chyba najładniejsza na piaskownicy.
Nieźle mnie pogieło:)) może przez piaskek i lekkawą wilgoć...

Wykień Rysa VI OS 8.X.2006salvador
jaka szkoda, ze ona taka krotka. super ruchy.

Wykień Droga dla Gagatki VI.1+ RP 8.X.2006salvador
moze gdyby nie piach na chwytach, w trudnosciach bylby OS ;) Moim zdaniem kolejny, obok Rysy klasyk rejonu

Wykień Wyginam śmiało ciało VI+ RP 8.X.2006salvador
bylo czyszczone wiec RP. mniejsza o to, w kazdym razie dosyc \"wyginajaca\" drozka :)

Wykień Mniej niż zero V OS 8.X.2006salvador
estetyczna dróżka, w sam raz do nauki DDSiarstwa. tylko dlaczego one wszystkie takie krotkie...

Wykień Amerykańska gra VI OS 8.X.2006salvador
po prostu świetna. chce sie prosic o wiecej.. a tu znow tylko kilka metrów wspinania.

Stokówka Zwis w rosporze VI.3 RP 13.X.2006payek
Zaliczyłem tam lot z telewizorkiem, potem wyjąłem jeszcze jeden, w końcu ominąłem to miejsce i jakoś poszło. Ciągle jest krucho i zalecam ostrożność podczas prowadzenia. Powyżej Klenio sugeruje VI.3+ , ja jednak pozostałbym przy VI.3

Ciosowa Kancik V+ TR 14.X.2006Fogel
Fajna dróżka, dobry wspin, małe kłopoty ze startem, ale po kilku przystawkach szło jak po maśle. Dla mnie to nie ma VI, choc jest trochę parametryczne - wyżsi mają trudniej. Jeszcze była kombinacja - Zacięcie do wyjścia na półkę, trawers i finisz kominem - tylko do drzewa, bo lina krótka. Pierwszy raz byłem w piachach - bardzo ładne wspinanie.

Ciosowa Kancik V+ TR 14.X.2006Fogel
Ciekawa dróżka, dośc parametryczna - wyżsi mają trudniej. Jak dla mnie to to nie ma VI. Tego dnia była jeszcze kombinacja za VI+/V Zacięciem wyjście nad okapik, trawers półką i góra komina. Tylko do drzewa w kominie ze względu na krótką linę. Mój pierwszy pobyt w piachach - fajne formacje, świetne wspinanko.

Stokówka Elwis VI RP 15.X.2006Fogel
Pierwsza uczciwie poprowadzona VI, trochę giełgania się ,trochę nerwów, ale w końcu puściło

Stokówka Elwlis VI RP 15.X.2006Fogel
\"l\" w nazwie zgubiłem

Ciosowa zacięcie VI RP 19.XI.2006guru
drodz położona jest w górnej części kamieniołomu z prawej strony , kilka ruchów z możliwością walnięcia w glebę poprostu droga dla smakoszy pozdrawiam

Ciosowa Zacięcie IV IV+ INNE 26.XI.2006czyzyk
moja pierwsza droga DDS przyjemna i latwa

Od 18-02-2006 strone odwiedziło :
(C) 2004 - 2020. Herman & Zioło